change font size: A A A
angielskiZmień język

wybierz język

Pogoda BIP
slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka
sbn1
sbn4
sbnn1
sbnn2
sbnn3
sbnn4
sbnn5
sbnn6
sbnn7
sbnn8

Elektroniczna
Mapa Gminy

Wirtualny
Spacer

published: 2012-03-15

banery - lewa strona

 

banery - lewa strona

 

banery - lewa strona

banery - lewa strona

banery - lewa strona

 

 

plan gospodarki niskoemisyjne gmina serniki

projekty współfinansowane z unii europejskiej

zamówienia publiczne przetargi

 

 

 

Informator

 

banery - lewa strona

published: 2012-03-29

Obecnie na terenie gminy Serniki działalność o charakterze agroturystycznym prowadzi 1 gospodarstwo. Jest ono przystosowane do odwiedzin zarówno przez pojedyncze osoby, jak i grupy zorganizowane. Osoby odwiedzające gminę mają możliwość spędzić w sposób aktywny swój czas.

AgroturystykaGospodarstwo Agroturystyczne Ranczo „Arka” położone jest w Sernikach, w dolinie rzeki Wieprz, wśród terenów odznaczających się dużymi walorami krajobrazowymi, przyrodniczymi oraz zbiorem ciekawych zabytków architektonicznych.
Ranczo jest atrakcją zarówno dla dzieci, młodzieży i jak ich opiekunów.  Na terenie rancza dom mają różne, mniej lub bardziej egzotyczne, zwierzęta: konie, oślica, różne kozy, owce, króliki, świnki wietnamskie, dziki, strusie, perliczki, indyki, łabędziogęsi, kaczki i najdziwaczniejsze kury.

 

Agroturystyka

 

Osoby odwiedzające miejscowość Serniki mogą zapoznać się z różnymi zwierzętami, skorzystać z przejażdżki na koniach i osiołku, karuzeli, zjeżdżalni krzesełkowej, rejsu małym statkiem po rzece Wieprz, minigolfa, strzelania z wiatrówki do tarczy, przejażdżki bryczką a zimą  - z kuligu.
W gospodarstwie agroturystycznym można zorganizować dowolne zabawy i gry dla dzieci.

 

 

Agroturystyka
Wizyta na Ranczu może być doskonałym wypoczynkiem od codziennego, miejskiego zgiełku. Łowienie ryb, jazda konna dla początkujących i zaawansowanych rejs statkiem po rzece, przejażdżki bryczką, grill, ognisko to tylko niektóre z atrakcji, jakie oferuje właściciel gospodarstwa.

 

 

 

 

Gospodarstwo Agroturystyczne Ranczo Arka Leszek Wronisz
Serniki Kolonia 51e, 21-107 Serniki
tel. 081 8555-050, kom. 0665-888-788

www.ranczoarka.republika.pl,
ranczoarka@op.pl

AgroturystykaAgroturystyka