change font size: A A A
angielskiZmień język

wybierz język

Pogoda BIP
slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka slider nagłówka
sbn1
sbn4
sbnn1
sbnn2
sbnn3
sbnn4
sbnn5
sbnn6
sbnn7
sbnn8

Elektroniczna
Mapa Gminy

Wirtualny
Spacer

published: 2012-03-15

banery - lewa strona

 

banery - lewa strona

 

banery - lewa strona

banery - lewa strona

banery - lewa strona

 

 

plan gospodarki niskoemisyjne gmina serniki

projekty współfinansowane z unii europejskiej

zamówienia publiczne przetargi

 

 

 

Informator

 

banery - lewa strona


Aktualności

NOWA ODSŁONA STRONY INTERNETOWEJ
print
published: 2021-02-09

INFORMUJEMY, że od dnia 20 stycznia br. funkcjonuje nowa, zmodernizowana strona internetowa Gminy Serniki

 

link do nowej strony:

https://serniki.eurzad.eu

Obecna strona nie jest uaktualniana, zapraszamy do nowej wersji serwisu.

czytaj więcej...
Informacja
print
published: 2021-01-15

W związku z rozpoczęciem realizacji Narodowego Programu Szczepień Ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 oraz zapewnieniu transportu do punktów szczepień dla osób niepełnosprawnych i mających trudności w samodzielnym dotarciu do tych miejsc
informujemy, że zgodnie z  przyjętymi na szczeblu centralnym ustaleniami, pomocą w tym zakresie objęte zostaną osoby:

  • posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami
  • mające - obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie - trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego punktu szczepień (np. osoby starsze nie mające możliwości samodzielnego dojazdu do punktu szczepień)
czytaj więcej...
Ankieta LGD
print
published: 2021-01-15

Zapraszamy Państwa - mieszkańców naszego regionu do wyrażenia opinii na temat warunków życia na naszym obszarze ze szczególnym uwzględniemiem gminy Serniki. Ankieta jest anonimowa a jej wyniki posłużą wyłącznie temu, aby dostosować Lokalną Strategię Rozwoju Lokalnej Grupy Działania "Doliną Wieprza i Leśnym Szlakiem" do potrzeb mieszkańców i regionu.

Ankieta

czytaj więcej...
Informacja o konkursie nr 5 dla Partnerów KSOW
print
published: 2021-01-13

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie serdecznie zaprasza wszystkich Partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich do wzięcia udziału w Konkursie nr 5/2021. Limit środków przewidziany dla Województwa Lubelskiego to 800 000,00 zł! Wnioski o wybór operacji należy składać w dniach od 4 do 22 stycznia 2021r. osobiście, za pośrednictwem innej osoby w tym pełnomocnika lub też za pomocą przesyłki pocztowej. Szczegóły konkursu oraz niezbędne dokumenty do pobrania znajdują się pod linkiem http://ksow.gov.pl/konkurs-52021.html

czytaj więcej...
Zaproszenie do składania ofert
print
published: 2021-01-12

Zaproszenie do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia o wartości nieprzekraczającej kwoty 130.000 zł. pn.:   Usługi  sprzątania pomieszczeń biurowych w budynku Urzędu Gminy Serniki w roku 2021.

czytaj więcej...
Kurs chemizacyjny
print
published: 2021-01-11

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli - Zespół Doradztwa Rolniczego w Lubartowie prowadzi zapisy na KURS CHEMIZACYJNY, który odbędzie się w miesiącu lutym.

czytaj więcej...
Konkurs "Dobroczyńca Roku"
print
published: 2021-01-11

Ruszyła XXIV edycja Konkursu. Zgłoszenia są przyjmowane za pomocą elektronicznego systemu, który znajduje się na stronie wniosek.dobroczyncaroku.pl. W bieżącej edycji można nominować firmy i fundacje korporacyjne w następujących kategoriach: Edukacja, Ekologia, Pomoc społeczna, Rozwój lokalny, Sport i Zdrowie. W tych kategoriach to organizacje pozarządowe zgłaszają firmy i fundacje korporacyjne za wspólnie zrealizowany projekt społeczny.

czytaj więcej...
Wyniki Gminnego Konkursu Plastycznego pn. "Tradycje Bożonarodzeniowe w Gminie Serniki"
print
published: 2020-12-24

Ogłoszony w dniu 11.12.2020 r. Konkurs plastyczny pn. "Tradycje Bożonarodzeniowe w Gminie Serniki", którego organizatorem był Wójt Gminy Serniki oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych trwał do 21.12.2020 r.  Pomimo tak krótkiego czasu, pandemii i nauki zdalnej do Urzędu Gminy Serniki wpłynęło aż 48 prac w dwóch kategoriach wiekowych.

czytaj więcej...
Ogłoszenie
print
published: 2020-12-23

Informujemy, że w dniu 24.12.2020 r. (Wigilia) Urząd Gminy Serniki czynny do godz. 12.00

czytaj więcej...
Życzenia bożonarodzeniowe
print
published: 2020-12-22